Loading...
Home2020-01-14T19:41:05+01:00

Nieuws

HET LAATSTE NIEUWS.

Ga naar de agenda

Agenda

WAT IS DE PLANNING.

17 maart

Ledenvergadering
Locatie: nader te bepalen

Ga naar de vereniging

Vereniging.

VOLLEYBALVERENIGING ODS.

ODS is een kleine, maar heel gezellige fusie club uit met name de dorpen Nij Beets en Beetsterzwaag..

De club is opgericht op 22 augustus 2007. Op dit moment heeft de club 113 leden.
Het oudste spelend actieve lid is 70 jaar en de jongste mini is 9 jaar. ODS heeft een viertal jeugdteams, 5 competitie spelende senioren teams (2 heren teams en 3 dames teams) en recreatief spelende senioren.

Als je tussen de 8-12 jaar bent kun je spelen in de zogenaamde mini’s. Deze mini’s spelen een zaterdag ochtend toernooicyclus welke elk jaar door de NEVOBO georganiseerd wordt. Ouders helpen bij het vervoer. Ben je tussen de 12 -14 jaar, dan kun je je opgeven bij de midi’s. Zij spelen ook de zaterdagmorgen cyclus.

Er zijn 2 jeugdteams die hun wedstrijden op donderdagavond spelen in de jeugd competitie. Dit betekent wel dat je ouders wel af en toe eens moeten rijden naar een wedstrijd in een andere sporthal.

Wat de senioren betreft: Heren 1 speelt in de promotie klasse, heren 2 speelt in de 2e klasse, heren 3 in de 3e klasse . Het dames 1 team speelt in de 1e klasse, dames 2 speelt 2e klasse en dames 4 team speelt in de 3e klasse. Dan is er nog de mogelijkheid om mee te doen in de recreantengroep. Die bestaat uit mensen van alle leeftijden en deze trainen met name op de woensdagavond en spelen af en toe een toernooi.

De huiskleuren van ODS zijn geel en zwart en dat zijn dan ook de kleuren van de wedstrijdkleding. Eigenlijk alle teams wordt op dit moment gesponsord, en nieuwe leden hoeven op dit moment geen eigen shirts aan te schaffen, wel een zwart broekje.
Het is wel belangrijk om als je komt trainen of spelen dat je goede zaalsportschoenen (let op: geen zwarte zolen) aanschaft en een paar zwarte kniebeschermers is ook wel handig.

Ga naar het bestuur

Bestuur.

WIE ZITTEN ER IN HET BESTUUR.

FunctieNaamEmailadres
VoorzitterLuuk Salverdabestuur@vv-ods.nl
WedstrijdsecretarisFalko Weckendwedstrijdsecretaris@vv-ods.nl
SecretarisLammert Prinssensecretariaat@vv-ods.nl
PenningmeesterSharon Bospenningmeester@vv-ods.nl
Algemeen bestuurslidMelanie van Aalderenbestuur@vv-ods.nl
Algemeen bestuurslidReina Proceebestuur@vv-ods.nl
ToernooicommissieKamiel Bruinstoernooi@vv-ods.nl
WebdesignDerk de Jongewebsite@vv-ods.nl
ScheidsrechterscoördinatorFalko Weckendscheidsrechter@vv-ods.nl
Contactpersoon beachvolleybalYme Postmabeach@vv-ods.nl
Ga naar de teams

Heren 1.

1E KLASSE.

Training: dinsdag 20:30 – 22:00uur
Trainer:Marcel Bosma

Yme Postma, Theo Kuperus, Falcko Weckend, Luuk Salverda, Erwin van den Boom, Johan Weidenaar, Kamiel Bruins, Klaas Bijlsma, Bouwe F Gall, Floris Kerssies

Contact opnemen Heren 1
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
16 jan.21:00vc Buitenpost HS 1 - ODS HS 1
23 jan.20:30ODS HS 1 - DOSKO/Acta HS 1
30 jan.21:00Leevoc HS 2 - ODS HS 1
6 feb.20:30ODS HS 1 - HVC-WH Jongcars HS 1
27 feb.20:30ODS HS 1 - VoVeSa HS 1
5 mrt.21:00R.S.O. HS 1 - ODS HS 1
19 mrt.20:30ODS HS 1 - AFC HS 1
28 mrt.17:00D.O.S. (Kollumerzwaag) HS 1 - ODS HS 1
16 apr.21:00VC058 HS 4 - ODS HS 1
DatumThuisploeg UitploegResultaat
05 dec.ODS HS 1 - D.O.S. (Kollumerzwaag) HS 13-1
29 nov.AFC HS 1 - ODS HS 13-2
07 nov.ODS HS 1 - R.S.O. HS 13-2
31 okt.HVC-WH Jongcars HS 1 - ODS HS 13-1
17 okt.ODS HS 1 - Leevoc HS 24-0
15 okt. - -
10 okt.DOSKO/Acta HS 1 - ODS HS 13-1
03 okt.ODS HS 1 - vc Buitenpost HS 11-3
26 sep.VoVeSa HS 1 - ODS HS 10-4
19 sep.ODS HS 1 - VC058 HS 44-0
12 sep.ODS HS 1 - Lycurgus HS 63-0
#Team Wedstr.Punten
1AFC HS 11038
2vc Buitenpost HS 1936
3D.O.S. (Kollumerzwaag) HS 1929
4HVC-WH Jongcars HS 1929
5DOSKO/Acta HS 1928
6ODS HS 1927
7R.S.O. HS 11023
8VC058 HS 4913
9VoVeSa HS 195
10Leevoc HS 292

Heren 2.

4E KLASSE A.

Training: dinsdag 19:00 – 20:30 uur
Trainer: Marcel Bosma

Martijn van der Wijk, Peter Stadt, Lammert Prinsen, Jan van de Kamp, Willy Stiekema, Johan Houtstra, Martin Seldenrijk, Dirk de Vries, Daniël Postmus

Contact opnemen Heren 2
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
17 jan.20:15Punt Ut HS 1 - ODS HS 2
23 jan.20:15ODS HS 2 - Oudehaske HS 3
31 jan.21:00Steggerda HS 3 - ODS HS 2
6 feb.21:30ODS HS 2 - A.V.C. '69 HS 4
27 feb.19:15ODS HS 2 - Wordt Kwiek HS 3
6 mrt.20:15N.O.K. HS 2 - ODS HS 2
12 mrt.20:15ODS HS 2 - Steggerda HS 4
19 mrt.20:15ODS HS 2 - v.c. Joure HS 3
27 mrt.19:45SDO HS 2 - ODS HS 2
2 apr.20:15ODS HS 2 - HVC Hemrik HS 1
17 apr.19:45Bontebok HS 1 - ODS HS 2
DatumThuisploeg UitploegResultaat
13 dec.HVC Hemrik HS 1 - ODS HS 23-0
29 nov.v.c. Joure HS 3 - ODS HS 23-0
21 nov.ODS HS 2 - SDO HS 21-2
15 nov.Steggerda HS 4 - ODS HS 23-0
07 nov.ODS HS 2 - N.O.K. HS 21-2
01 nov.A.V.C. '69 HS 4 - ODS HS 23-0
17 okt.ODS HS 2 - Steggerda HS 30-3
11 okt.Oudehaske HS 3 - ODS HS 23-0
03 okt.ODS HS 2 - Punt Ut HS 12-1
27 sep.Wordt Kwiek HS 3 - ODS HS 23-0
19 sep.ODS HS 2 - Bontebok HS 12-1
10 sep.ODS HS 2 - DOSKO/Acta HS 21-3
#Team Wedstr.Punten
1Bontebok HS 11123
2Wordt Kwiek HS 31122
3v.c. Joure HS 31121
4SDO HS 21121
5Steggerda HS 31119
6A.V.C. '69 HS 41118
7Punt Ut HS 11117
8Steggerda HS 41114
9N.O.K. HS 21114
10HVC Hemrik HS 11112
11Oudehaske HS 31111
12ODS HS 2116

Dames 1.

1E KLASSE.

Training: dinsdag 20:30 – 22.00 uur
Trainer: Cor Dijkstra

dames-1-ods

Boven: Lisanne Bosgra | Jente v/d Velde | Tineke ter Veen | Silke Talstra | Kimberly Boer
Onder: Wendy de Kleine | Melanie van Aalderen | Jildau de Jong

Contact opnemen Dames 1
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
17 jan.20:45HeVoC '89 DS 2 - ODS DS 1
1 feb.19:00Leevoc DS 2 - ODS DS 1
6 feb.21:00ODS DS 1 - VC058 DS 4
13 feb.20:30ODS DS 1 - D.F.S. DS 1
14 feb.19:30S.V.T. DS 1 - ODS DS 1
27 feb.19:15ODS DS 1 - VoVeSa DS 1
5 mrt.20:30D.O.S. (Kollumerzwaag) DS 1 - ODS DS 1
12 mrt.20:30ODS DS 1 - A.V.C. '69 DS 2
19 mrt.19:15ODS DS 1 - Reva DS 1
26 mrt.20:30v.v. D.S.O. DS 1 - ODS DS 1
2 apr.20:30ODS DS 1 - S.V.T. DS 1
17 apr.20:45Udiros DS 1 - ODS DS 1
DatumThuisploeg UitploegResultaat
09 jan.ODS DS 1 - v.v. D.S.O. DS 13-1
29 nov.Reva DS 1 - ODS DS 14-0
15 nov.A.V.C. '69 DS 2 - ODS DS 14-0
07 nov.ODS DS 1 - D.O.S. (Kollumerzwaag) DS 13-2
31 okt.VC058 DS 4 - ODS DS 11-3
17 okt.ODS DS 1 - Leevoc DS 21-3
14 okt.DOSKO/Acta DS 1 - ODS DS 13-1
10 okt.D.F.S. DS 1 - ODS DS 13-1
03 okt.ODS DS 1 - HeVoC '89 DS 23-2
27 sep.VoVeSa DS 1 - ODS DS 14-0
19 sep.ODS DS 1 - Udiros DS 13-1
#Team Wedstr.Punten
1VoVeSa DS 11152
2A.V.C. '69 DS 21141
3D.F.S. DS 11136
4Reva DS 11132
5Leevoc DS 21125
6VC058 DS 41122
7S.V.T. DS 11020
8ODS DS 11020
9HeVoC '89 DS 21220
10D.O.S. (Kollumerzwaag) DS 11019
11v.v. D.S.O. DS 11119
12Udiros DS 1914

Dames 2.

2E KLASSE.

Training: dinsdag 19:00 – 20.30 uur
Trainer: Cor Dijkstra

Dames 2 - ODS

Boven: Tjerkje Poppinga | Sujani Fijma | Greta v/d Berg
Onder: Sharon Bos | Thea Oving | Gonda de Vries
Niet op de foto: Charlotte de Jonge

Contact opnemen Dames 2
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
16 jan.21:00vc Buitenpost DS 1 - ODS DS 2
23 jan.20:30ODS DS 2 - D.F.S. DS 2
30 jan.20:30De Roeken/DVC DS 2 - ODS DS 2
6 feb.19:15ODS DS 2 - J.M.C. DS 1
27 feb.21:00ODS DS 2 - Kwiek DS 2
5 mrt.19:00V.C.S. DS 2 - ODS DS 2
12 mrt.19:15ODS DS 2 - VC Drachten DS 4
19 mrt.21:00ODS DS 2 - Triumphera DS 1
26 mrt.21:00VC058 DS 5 - ODS DS 2
2 apr.20:30ODS DS 2 - s.v. Oerterp DS 2
16 apr.19:30UDI DS 1 - ODS DS 2
DatumThuisploeg UitploegResultaat
12 dec.s.v. Oerterp DS 2 - ODS DS 20-4
11 dec.VLO DS 1 - ODS DS 23-2
05 dec.ODS DS 2 - VC058 DS 53-1
28 nov.Triumphera DS 1 - ODS DS 23-2
21 nov.ODS DS 2 - UDI DS 14-0
19 nov.Havot DS 1 - ODS DS 20-3
14 nov.VC Drachten DS 4 - ODS DS 20-4
07 nov.ODS DS 2 - V.C.S. DS 23-1
31 okt.J.M.C. DS 1 - ODS DS 21-3
17 okt.ODS DS 2 - De Roeken/DVC DS 24-0
10 okt.D.F.S. DS 2 - ODS DS 22-3
08 okt.V.V.H. DS 2 - ODS DS 20-3
#Team Wedstr.Punten
1D.F.S. DS 21148
2ODS DS 21146
3vc Buitenpost DS 11138
4VC058 DS 51133
5Triumphera DS 11133
6J.M.C. DS 11131
7V.C.S. DS 21023
8UDI DS 11122
9s.v. Oerterp DS 21222
10De Roeken/DVC DS 21114
11VC Drachten DS 41113
12Kwiek DS 2117

Dames 3.

3E KLASSE.

Training: Geen training
Trainer: Geen trainer

Angelien Geerlings, Thea v.d. Werff, Janneke Kootstra, Jantine Witteveen, Jeannet Numan, Linda Lindeboom, Tineke Bosma, Reina Procee, Leonie van Leer, Patricia van Dreumel

Contact opnemen Dames 3
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
16 jan.20:30v.v. Tijnje DS 3 - ODS DS 3
23 jan.19:15s.v. Oerterp DS 4 - ODS DS 3
30 jan.21:30D.W.S. DS 3 - ODS DS 3
6 feb.20:15ODS DS 3 - Grouw '64 DS 3
13 feb.19:15ODS DS 3 - D.F.S. DS 3
27 feb.20:15ODS DS 3 - R.S.O. DS 1
5 mrt.19:00V.C.S. DS 3 - ODS DS 3
19 mrt.21:30ODS DS 3 - Grado DS 1
26 mrt.19:30v.v. D.S.O. DS 2 - ODS DS 3
2 apr.19:15ODS DS 3 - s.v. Oerterp DS 4
16 apr.21:00BSV DS 1 - ODS DS 3
DatumThuisploeg UitploegResultaat
09 jan.ODS DS 3 - v.v. D.S.O. DS 20-3
28 nov.Grado DS 1 - ODS DS 31-2
07 nov.ODS DS 3 - V.C.S. DS 33-0
31 okt.Grouw '64 DS 3 - ODS DS 31-2
17 okt.ODS DS 3 - D.W.S. DS 33-0
10 okt.D.F.S. DS 3 - ODS DS 31-2
03 okt.ODS DS 3 - v.v. Tijnje DS 31-2
26 sep.R.S.O. DS 1 - ODS DS 32-1
19 sep.ODS DS 3 - BSV DS 11-2
#Team Wedstr.Punten
1s.v. Oerterp DS 41024
2v.v. D.S.O. DS 21023
3BSV DS 1919
4Grouw '64 DS 31016
5ODS DS 3915
6Grado DS 11014
7D.F.S. DS 31014
8R.S.O. DS 11013
9V.C.S. DS 31011
10v.v. Tijnje DS 3108
11D.W.S. DS 3105

Dames 4.

3E KLASSE.

Training: maandag 19:15 – 20:45 uur
Trainer: Peter Busstra

Boven: madelon, carmen en Jeltsje
Onder: Danique, Renate, alinda en Nathalie
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
16 jan.19:15v.v. Tijnje DS 1 - ODS DS 4
23 jan.19:15ODS DS 4 - vc Buitenpost DS 2
30 jan.20:15D.W.S. DS 2 - ODS DS 4
6 feb.19:15ODS DS 4 - Kwiek DS 3
13 feb.19:15ODS DS 4 - s.v. Oerterp DS 5
5 mrt.20:15V.C.S. DS 4 - ODS DS 4
12 mrt.19:15ODS DS 4 - Dovo/Hujades DS 4
19 mrt.19:15ODS DS 4 - v.v. D.S.O. DS 4
26 mrt.19:30v.v. D.S.O. DS 3 - ODS DS 4
2 apr.19:15ODS DS 4 - s.v. Oerterp DS 3
16 apr.19:15s.v. Oerterp DS 5 - ODS DS 4
Nevobo Feed: De opgegeven Feed kan niet worden verwerkt.
#Team Wedstr.Punten
1s.v. Oerterp DS 31030
2v.v. D.S.O. DS 41021
3D.W.S. DS 2919
4Dovo/Hujades DS 41015
5v.v. Tijnje DS 1814
6s.v. Oerterp DS 5912
7v.v. D.S.O. DS 31112
8ODS DS 4911
9Kwiek DS 3109
10V.C.S. DS 498
11vc Buitenpost DS 295

XC 1.

MEISJES C 2E KLASSE.

Training: nnb.
Trainster: nnb.

Namen volgen…

Contact opnemen XB 2
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
16 jan.19:15De Roeken/DVC XC 1 - ODS XC 1
23 jan.19:15ODS XC 1 - Oer 't Net MC 1
30 jan.19:15De Roeken/DVC XC 1 - ODS XC 1
6 feb.19:15ODS XC 1 - Oer 't Net MC 1
27 feb.19:15ODS XC 1 - HVC WH MC 1
5 mrt.19:15Oer 't Net MC 1 - ODS XC 1
12 mrt.19:15ODS XC 1 - De Roeken/DVC XC 1
19 mrt.19:15ODS XC 1 - HVC WH MC 1
16 apr.19:30HVC WH MC 1 - ODS XC 1
Nevobo Feed: De opgegeven Feed kan niet worden verwerkt.
#Team Wedstr.Punten
1Oer 't Net MC 11026
2De Roeken/DVC XC 1923
3Grado XC 1915
4HVC WH XC 11015
5ODS XC 11013
6De Roeken/DVC MC 196
7vc Buitenpost MC 191

Sponsoren.

HOOFDSPONSOREN.

Ga naar subsponsoren

Sponsoren.

SUBSPONSOREN.

Ga naar contact

Drogisterij en Schoonheidssalon

Contact.

STUUR ONS EEN BERICHTJE.

Heb je vragen of heb je misschien een opmerking? Stuur je berichtje via onderstaand contactformulier.

Je naam (verplicht)

Je emailadres (verplicht)

Onderwerp

Je bericht

Ik meld mij aan voor de nieuwsbrief

LID WORDEN OF UITSCHRIJVEN ALS LID.

Ben je nog geen lid van onze vereniging en wil je dit wel worden of ben je wel lid en wil je je uitschrijven? Klik dan op de onderstaande knoppen om naar het juiste formulier te gaan.

Inschrijven als lid
Uitschrijven als lid