Loading...
Home2019-09-18T22:23:05+02:00

Nieuws

HET LAATSTE NIEUWS.

Ga naar de agenda

Agenda

WAT IS DE PLANNING.

17 maart

Ledenvergadering
Locatie: nader te bepalen

Ga naar de vereniging

Vereniging.

VOLLEYBALVERENIGING ODS.

ODS is een kleine, maar heel gezellige fusie club uit met name de dorpen Nij Beets en Beetsterzwaag..

De club is opgericht op 22 augustus 2007. Op dit moment heeft de club 113 leden.
Het oudste spelend actieve lid is 70 jaar en de jongste mini is 9 jaar. ODS heeft een viertal jeugdteams, 5 competitie spelende senioren teams (2 heren teams en 3 dames teams) en recreatief spelende senioren.

Als je tussen de 8-12 jaar bent kun je spelen in de zogenaamde mini’s. Deze mini’s spelen een zaterdag ochtend toernooicyclus welke elk jaar door de NEVOBO georganiseerd wordt. Ouders helpen bij het vervoer. Ben je tussen de 12 -14 jaar, dan kun je je opgeven bij de midi’s. Zij spelen ook de zaterdagmorgen cyclus.

Er zijn 2 jeugdteams die hun wedstrijden op donderdagavond spelen in de jeugd competitie. Dit betekent wel dat je ouders wel af en toe eens moeten rijden naar een wedstrijd in een andere sporthal.

Wat de senioren betreft: Heren 1 speelt in de promotie klasse, heren 2 speelt in de 2e klasse, heren 3 in de 3e klasse . Het dames 1 team speelt in de 1e klasse, dames 2 speelt 2e klasse en dames 4 team speelt in de 3e klasse. Dan is er nog de mogelijkheid om mee te doen in de recreantengroep. Die bestaat uit mensen van alle leeftijden en deze trainen met name op de woensdagavond en spelen af en toe een toernooi.

De huiskleuren van ODS zijn geel en zwart en dat zijn dan ook de kleuren van de wedstrijdkleding. Eigenlijk alle teams wordt op dit moment gesponsord, en nieuwe leden hoeven op dit moment geen eigen shirts aan te schaffen, wel een zwart broekje.
Het is wel belangrijk om als je komt trainen of spelen dat je goede zaalsportschoenen (let op: geen zwarte zolen) aanschaft en een paar zwarte kniebeschermers is ook wel handig.

Ga naar het bestuur

Bestuur.

WIE ZITTEN ER IN HET BESTUUR.

FunctieNaamEmailadres
VoorzitterLuuk Salverdabestuur@vv-ods.nl
WedstrijdsecretarisFalko Weckendwedstrijdsecretaris@vv-ods.nl
SecretarisLammert Prinssensecretariaat@vv-ods.nl
PenningmeesterSharon Bospenningmeester@vv-ods.nl
Algemeen bestuurslidMelanie van Aalderenbestuur@vv-ods.nl
Algemeen bestuurslidReina Proceebestuur@vv-ods.nl
ToernooicommissieKamiel Bruinstoernooi@vv-ods.nl
WebdesignDerk de Jongewebsite@vv-ods.nl
ScheidsrechterscoördinatorFalko Weckendscheidsrechter@vv-ods.nl
Contactpersoon beachvolleybalYme Postmabeach@vv-ods.nl
Ga naar de teams

Heren 1.

1E KLASSE.

Training: dinsdag 20:30 – 22:00uur
Trainer:Marcel Bosma

Yme Postma, Theo Kuperus, Falcko Weckend, Luuk Salverda, Erwin van den Boom, Johan Weidenaar, Kamiel Bruins, Klaas Bijlsma, Bouwe F Gall, Floris Kerssies

Contact opnemen Heren 1
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
15 okt.20:45ODS HS 1 - Krathos HS 1
17 okt.20:30ODS HS 1 - Leevoc HS 2
31 okt.20:30HVC-WH Jongcars HS 1 - ODS HS 1
7 nov.20:30ODS HS 1 - R.S.O. HS 1
29 nov.21:00AFC HS 1 - ODS HS 1
5 dec.20:30ODS HS 1 - D.O.S. (Kollumerzwaag) HS 1
16 jan.21:00vc Buitenpost HS 1 - ODS HS 1
23 jan.20:30ODS HS 1 - DOSKO/Acta HS 1
30 jan.21:00Leevoc HS 2 - ODS HS 1
6 feb.20:30ODS HS 1 - HVC-WH Jongcars HS 1
27 feb.20:30ODS HS 1 - VoVeSa HS 1
5 mrt.21:00R.S.O. HS 1 - ODS HS 1
DatumThuisploeg UitploegResultaat
10 okt.DOSKO/Acta HS 1 - ODS HS 13-1
03 okt.ODS HS 1 - vc Buitenpost HS 11-3
26 sep.VoVeSa HS 1 - ODS HS 10-4
19 sep.ODS HS 1 - VC058 HS 44-0
12 sep.ODS HS 1 - Lycurgus HS 63-0
#Team Wedstr.Punten
1AFC HS 1417
2D.O.S. (Kollumerzwaag) HS 1315
3vc Buitenpost HS 1415
4DOSKO/Acta HS 1414
5ODS HS 1412
6R.S.O. HS 1411
7HVC-WH Jongcars HS 1410
8Leevoc HS 241
9VC058 HS 430
10VoVeSa HS 140

Heren 2.

4E KLASSE A.

Training: dinsdag 19:00 – 20:30 uur
Trainer: Marcel Bosma

Martijn van der Wijk, Peter Stadt, Lammert Prinsen, Jan van de Kamp, Willy Stiekema, Johan Houtstra, Martin Seldenrijk, Dirk de Vries, Daniël Postmus

Contact opnemen Heren 2
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
17 okt.21:30ODS HS 2 - Steggerda HS 3
1 nov.19:15A.V.C. '69 HS 4 - ODS HS 2
7 nov.20:15ODS HS 2 - N.O.K. HS 2
15 nov.19:45Steggerda HS 4 - ODS HS 2
21 nov.20:00ODS HS 2 - SDO HS 2
29 nov.21:30v.c. Joure HS 3 - ODS HS 2
13 dec.20:30HVC Hemrik HS 1 - ODS HS 2
17 jan.20:15Punt Ut HS 1 - ODS HS 2
23 jan.20:15ODS HS 2 - Oudehaske HS 3
31 jan.21:00Steggerda HS 3 - ODS HS 2
6 feb.21:30ODS HS 2 - A.V.C. '69 HS 4
27 feb.19:15ODS HS 2 - Wordt Kwiek HS 3
DatumThuisploeg UitploegResultaat
11 okt.Oudehaske HS 3 - ODS HS 23-0
03 okt.ODS HS 2 - Punt Ut HS 12-1
27 sep.Wordt Kwiek HS 3 - ODS HS 23-0
19 sep.ODS HS 2 - Bontebok HS 12-1
10 sep.ODS HS 2 - DOSKO/Acta HS 21-3
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
17 okt.21:30ODS HS 2 - Steggerda HS 3
1 nov.19:15A.V.C. '69 HS 4 - ODS HS 2
7 nov.20:15ODS HS 2 - N.O.K. HS 2
15 nov.19:45Steggerda HS 4 - ODS HS 2
21 nov.20:00ODS HS 2 - SDO HS 2
29 nov.21:30v.c. Joure HS 3 - ODS HS 2
13 dec.20:30HVC Hemrik HS 1 - ODS HS 2
17 jan.20:15Punt Ut HS 1 - ODS HS 2
23 jan.20:15ODS HS 2 - Oudehaske HS 3
31 jan.21:00Steggerda HS 3 - ODS HS 2
6 feb.21:30ODS HS 2 - A.V.C. '69 HS 4
27 feb.19:15ODS HS 2 - Wordt Kwiek HS 3

Dames 1.

1E KLASSE.

Training: dinsdag 20:30 – 22.00 uur
Trainer: Cor Dijkstra

dames-1-ods

Boven: Lisanne Bosgra | Jente v/d Velde | Tineke ter Veen | Silke Talstra | Kimberly Boer
Onder: Wendy de Kleine | Melanie van Aalderen | Jildau de Jong

Contact opnemen Dames 1
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
14 okt.20:00DOSKO/Acta DS 1 - ODS DS 1
17 okt.21:00ODS DS 1 - Leevoc DS 2
31 okt.20:00VC058 DS 4 - ODS DS 1
7 nov.19:15ODS DS 1 - D.O.S. (Kollumerzwaag) DS 1
15 nov.20:30A.V.C. '69 DS 2 - ODS DS 1
29 nov.21:15Reva DS 1 - ODS DS 1
5 dec.21:00ODS DS 1 - v.v. D.S.O. DS 1
12 dec.20:30S.V.T. DS 1 - ODS DS 1
17 jan.20:45HeVoC '89 DS 2 - ODS DS 1
23 jan.19:15ODS DS 1 - D.F.S. DS 1
1 feb.19:00Leevoc DS 2 - ODS DS 1
6 feb.21:00ODS DS 1 - VC058 DS 4
DatumThuisploeg UitploegResultaat
10 okt.D.F.S. DS 1 - ODS DS 13-1
03 okt.ODS DS 1 - HeVoC '89 DS 23-2
27 sep.VoVeSa DS 1 - ODS DS 14-0
19 sep.ODS DS 1 - Udiros DS 13-1
#Team Wedstr.Punten
1VoVeSa DS 1420
2D.F.S. DS 1313
3A.V.C. '69 DS 2311
4S.V.T. DS 1411
5Reva DS 138
6HeVoC '89 DS 248
7ODS DS 148
8VC058 DS 447
9D.O.S. (Kollumerzwaag) DS 146
10Leevoc DS 235
11v.v. D.S.O. DS 135
12Udiros DS 133

Dames 2.

2E KLASSE.

Training: dinsdag 19:00 – 20.30 uur
Trainer: Cor Dijkstra

Dames 2 - ODS

Boven: Tjerkje Poppinga | Sujani Fijma | Greta v/d Berg
Onder: Sharon Bos | Thea Oving | Gonda de Vries
Niet op de foto: Charlotte de Jonge

Contact opnemen Dames 2
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
17 okt.19:15ODS DS 2 - De Roeken/DVC DS 2
31 okt.20:30J.M.C. DS 1 - ODS DS 2
7 nov.21:00ODS DS 2 - V.C.S. DS 2
14 nov.19:15VC Drachten DS 4 - ODS DS 2
21 nov.20:00ODS DS 2 - UDI DS 1
28 nov.19:30Triumphera DS 1 - ODS DS 2
5 dec.19:15ODS DS 2 - VC058 DS 5
12 dec.20:30s.v. Oerterp DS 2 - ODS DS 2
16 jan.21:00vc Buitenpost DS 1 - ODS DS 2
23 jan.21:00ODS DS 2 - D.F.S. DS 2
30 jan.20:30De Roeken/DVC DS 2 - ODS DS 2
DatumThuisploeg UitploegResultaat
10 okt.D.F.S. DS 2 - ODS DS 22-3
08 okt.V.V.H. DS 2 - ODS DS 20-3
03 okt.ODS DS 2 - vc Buitenpost DS 13-1
26 sep.Kwiek DS 2 - ODS DS 20-4
10 sep.Stânfries (IJ) DS 2 - ODS DS 21-3
#Team Wedstr.Punten
1VC058 DS 5420
2D.F.S. DS 2415
3Triumphera DS 1414
4ODS DS 2312
5V.C.S. DS 2412
6vc Buitenpost DS 1411
7J.M.C. DS 138
8UDI DS 134
9VC Drachten DS 423
10s.v. Oerterp DS 233
11De Roeken/DVC DS 243
12Kwiek DS 240

Dames 3.

3E KLASSE.

Training: Geen training
Trainer: Geen trainer

Angelien Geerlings, Thea v.d. Werff, Janneke Kootstra, Jantine Witteveen, Jeannet Numan, Linda Lindeboom, Tineke Bosma, Reina Procee, Leonie van Leer, Patricia van Dreumel

Contact opnemen Dames 3
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
17 okt.20:15ODS DS 3 - D.W.S. DS 3
31 okt.21:30Grouw '64 DS 3 - ODS DS 3
7 nov.21:30ODS DS 3 - V.C.S. DS 3
28 nov.20:30Grado DS 1 - ODS DS 3
5 dec.20:15ODS DS 3 - v.v. D.S.O. DS 2
12 dec.20:15s.v. Oerterp DS 4 - ODS DS 3
16 jan.20:30v.v. Tijnje DS 3 - ODS DS 3
23 jan.21:30ODS DS 3 - D.F.S. DS 3
30 jan.21:30D.W.S. DS 3 - ODS DS 3
6 feb.20:15ODS DS 3 - Grouw '64 DS 3
27 feb.20:15ODS DS 3 - R.S.O. DS 1
5 mrt.19:00V.C.S. DS 3 - ODS DS 3
DatumThuisploeg UitploegResultaat
10 okt.D.F.S. DS 3 - ODS DS 31-2
03 okt.ODS DS 3 - v.v. Tijnje DS 31-2
26 sep.R.S.O. DS 1 - ODS DS 32-1
19 sep.ODS DS 3 - BSV DS 11-2
#Team Wedstr.Punten
1s.v. Oerterp DS 438
2BSV DS 147
3D.F.S. DS 346
4V.C.S. DS 335
5ODS DS 345
6Grado DS 145
7Grouw '64 DS 324
8v.v. D.S.O. DS 234
9v.v. Tijnje DS 344
10D.W.S. DS 323
11R.S.O. DS 133

Dames 4.

3E KLASSE.

Training: maandag 19:15 – 20:45 uur
Trainer: Peter Busstra

Renate Hoornstra, Jeltsje de Vries, Madelon Busstra, Carmen Koerhuis, Danique vd Wijk, Alinda Weidenaar, Nathalie Brandemann

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
17 okt.19:15ODS DS 4 - D.W.S. DS 2
31 okt.19:15Kwiek DS 3 - ODS DS 4
7 nov.19:15ODS DS 4 - V.C.S. DS 4
14 nov.19:15Dovo/Hujades DS 4 - ODS DS 4
28 nov.19:30v.v. D.S.O. DS 4 - ODS DS 4
5 dec.19:15ODS DS 4 - v.v. D.S.O. DS 3
12 dec.19:15s.v. Oerterp DS 3 - ODS DS 4
16 jan.19:15v.v. Tijnje DS 1 - ODS DS 4
23 jan.19:15ODS DS 4 - vc Buitenpost DS 2
30 jan.20:15D.W.S. DS 2 - ODS DS 4
6 feb.19:15ODS DS 4 - Kwiek DS 3
13 feb.19:15ODS DS 4 - s.v. Oerterp DS 5
Nevobo Feed: De opgegeven Feed kan niet worden verwerkt.
#Team Wedstr.Punten
1D.W.S. DS 2412
2v.v. Tijnje DS 148
3s.v. Oerterp DS 326
4V.C.S. DS 434
5Dovo/Hujades DS 434
6v.v. D.S.O. DS 334
7vc Buitenpost DS 244
8v.v. D.S.O. DS 433
9Kwiek DS 343
10s.v. Oerterp DS 522
11ODS DS 421

XC 1.

MEISJES C 2E KLASSE.

Training: nnb.
Trainster: nnb.

Namen volgen...

Contact opnemen XB 2
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
17 okt.19:15ODS XC 1 - De Roeken/DVC MC 1
31 okt.19:00vc Buitenpost MC 1 - ODS XC 1
7 nov.19:15ODS XC 1 - De Roeken/DVC XC 1
14 nov.19:15De Roeken/DVC MC 1 - ODS XC 1
28 nov.19:15Grado XC 1 - ODS XC 1
5 dec.19:15ODS XC 1 - vc Buitenpost MC 1
Nevobo Feed: De opgegeven Feed kan niet worden verwerkt.
#Team Wedstr.Punten
1Oer 't Net MC 1410
2De Roeken/DVC XC 138
3HVC WH XC 137
4Grado XC 146
5ODS XC 131
6De Roeken/DVC MC 131
7vc Buitenpost MC 120

Sponsoren.

HOOFDSPONSOREN.

Ga naar subsponsoren

Sponsoren.

SUBSPONSOREN.

Ga naar contact

Drogisterij en Schoonheidssalon

Contact.

STUUR ONS EEN BERICHTJE.

Heb je vragen of heb je misschien een opmerking? Stuur je berichtje via onderstaand contactformulier.

Je naam (verplicht)

Je emailadres (verplicht)

Onderwerp

Je bericht

Ik meld mij aan voor de nieuwsbrief

LID WORDEN OF UITSCHRIJVEN ALS LID.

Ben je nog geen lid van onze vereniging en wil je dit wel worden of ben je wel lid en wil je je uitschrijven? Klik dan op de onderstaande knoppen om naar het juiste formulier te gaan.

Inschrijven als lid
Uitschrijven als lid